English Deutsch Francais Espagnol
Wrocław z przytupem! Wspomnienia z Parku Południowego
20.01.2019.
W minionym roku w ramach projektu "Tradycyjny 'Wrocław'" współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław mieliśmy przyjemność podzielić się z Wrocławianami naszą miłością do folkloru w praktyce - zorganizowaliśmy otwarte warsztaty tańców tradycyjnych, ubarwione występem naszego Zespołu, podczas którego można było zobaczyć tańce w postaci opracowanej i zakończone potańcówką przy kapeli ludowej grającej na żywo... Jest co wspominać! Z ogromną przyjemnością prezentujemy więc relację z tego wyjątkowego wydarzenia!


Czytaj całość
 
Świąteczne życzenia od Zespołu "Wrocław"!
22.12.2018.

Drodzy Członkowie, Rodzice, Sympatycy i Przyjaciele Zespołu!

Pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia! Obyście przeżyli je w zdrowiu, spokoju, w dobrej, rodzinnej atmosferze. Niech świąteczna krzątanina będzie okazją do wspólnego spędzenia czasu i dzielenia się tym, co w naszych różnorodnych tradycjach najpiękniejsze!
Dziękujemy Wam, że jesteście i razem z nami tworzycie ogromną rodzinę Zespołu "Wrocław"!

A na nadchodzący Nowy Rok pragniemy życzyć Wam wszelkiej pomyślności, uśmiechu na co dzień, a także wytrwałości w dążeniu do postawionych sobie celów. Do siego roku!

Ze świątecznymi pozdrowieniami,

Zarząd RDZPiT "Wrocław"
 
"Już kolęda płynie z cicha.." - Mikołajkowy koncert galowy!
07.11.2018.

Serdecznie zapraszamy na koncert galowy Zespołu, podczas którego zaprezentujemy nie tylko repertuar z różnych zakątków Polski, ale również wspólnie z publicznością rozpoczniemy okres przedświąteczny wspólnym śpiewaniem kolęd. Zaprezentujemy również nową choreografię, nad którą w ostatnim czasie intensywnie pracowaliśmy. Nie możecie tego przegapić!
Spotkajmy się 6 grudnia 2018 o godzinie 18.00 w Centrum Sztuki Impart przy ul. Mazowieckiej 17!

Jak kupić bilety?
Czytaj całość
 
Nabór członków RDZPiT "Wrocław"
15.09.2018.
Oficjalnie już ogłaszamy rozpoczęcie sezonu prób w naszym Zespole! Wraz z początkiem sezonu zapraszamy wszystkich tych, którzy chcieliby spróbować swoich sił razem z nami :) Jeśli masz ukończone 16 lat to dorosła część Zespołu "Wrocław" na Ciebie czeka!

Jak dołączyć? To proste! Wybierz grupę, do której chciałbyś należeć (tancerze/śpiewacy), przyjdź na naszą próbę i przekonaj się na własnej skórze :)

Pytania? Chętnie na nie odpowiemy! Napisz do nas, zagadnij nas na facebooku albo do nas zadzwoń - chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

 
Bezpłatne zajęcia dla dzieci w Obornikach Śląskich
15.09.2018.
Mamy przyjemność ogłosić nabór na bezpłatne do końca roku zajęcia wokalno - taneczne w obornickiej grupie "Małego Wrocławia" :) Zapraszamy dzieci z okolic w wieku 7 - 14 lat na próby odbywające się w poniedziałki i czwartki w godzinach 15.00 - 16.30 w Szkole Podstawowej nr 2
w Obornikach Śląskich.

Zajęcia odbywają się w ramach projektu "Poznaj folklor czyli warsztaty na ludowo" współfinansowanego ze środków Samorządu Województwa Dolnośląskiego.


 
Bezpłatne zajęcia rytmiczne
14.09.2018.
Mamy przyjemność zaprosić małych Wrocławian w wieku 3 - 5 lat na bezpłatną rytmikę na ludowo w naszym Zespole, odbywającą się w dwóch grupach: wtorek 17.30 - 18.30 i piątek 17.30 - 18.30. Zajęcia odbywają się w ramach projektu "Powrót do korzeni - muzyka, taniec, śpiew, polskie tradycje ludowe. II edycja." współfinansowanego z budżetu Gminy Wrocław.

Zainteresowanych rodziców serdecznie zapraszamy do kontaktu! :)
 
Bezpłatne zajęcia dla dzieci
13.09.2018.
Serdecznie zapraszamy na bezpłatne zajęcia wokalno-taneczne w "Małym Wrocławiu" odbywające się w ramach projektu "Powrót do korzeni - muzyka, taniec, śpiew i polskie tradycje ludowe. II edycja."

Dzieci w wieku 6 - 16 lat mieszkające lub uczące się we Wrocławiu zapraszamy na zajęcia w poniedziałki i czwartki w godzinach 17.30 - 19.00 (początkujący) i 18.30 - 20.00 (zaawansowani).

Projekt współfinansowany jest z budżetu Gminy Wrocław.

 
Wspomnienia ze słonecznej Rumunii...
08.07.2018.
Jak było podczas Festiwalu Serc w Timisoarze? Jeden z naszych tancerzy pieczołowicie dokumentował tę imprezę i postanowił się podzielić efektem swojej pracy! Zapraszamy!

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 11 z 185
Powered by Joomla