Aktualności
 English Deutsch Francais Espagnol
Wigilia za nami...
15.12.2007.
Bardzo miła i ciepła atmosfera towarzyszyła nam na wczorajszym spotkaniu wigilijnym. Łamiąc się opłatkiem i składając sobie życzenia przez dobre kilkadziesiąt minut, śpiewając wspólnie kolędy, utwierdziliśmy się w przekonaniu, że Zespół "Wrocław" jest dla wielu z nas drugą rodziną. Spotkanie to było też świetną okazją do integracji między osobami, które dopiero do nas dołączyły, a tymi którzy od jakiegoś czasu uczestniczą w życiu zespołowym oraz byłymi członkami "Wrocławia".
Nie mogąc się doczekać stycznia i kolejnych prób, życzymy wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT !
 
Opłatek zespołowy
10.12.2007.
Przypominamy, że w najbliższy piątek (14 grudnia) o godz. 19 odbędzie się w naszej siedzibie spotkanie wigilijne. W ciepłej, rodzinnej atmosferze podzielimy się opłatkiem i pośpiewamy kolędy.
Tym wydarzeniem zakończymy także nasz rok artystyczny 2007. Następne próby już od 8-go stycznia.

Zapraszamy!
 
Mikołajki
07.12.2007.
Ku naszemu zdziwieniu,  na wczorajszej próbie nie zapomniał o nas św. Mikołaj. Każdy z nas otrzymał prezencik w postaci jego czekoladowej podobizny. Czyżbyśmy przez ostatni rok byli aż tak grzeczni? Dziękujemy!
 
Andrzejki
29.11.2007.
Trzeba powiedzieć, że tak jak łatwo było się domyślić, Andrzejki w zespole wypaliły !
Były wróżby, tańce i śpiew. Wszystko trwało do 5 rano ...
Tym razem liczba osób z chóru przerosła balet !!! ... GRATULUJEMY zaangażowania ;)
 
Taniec ze złamaną nogą
27.11.2007.
Z cyklu ciekawostki: Na ostatnim występie, jak się okazało, nasza koleżanka Magda T. tańczyła ze złamaną stopą. Składamy najwyższe wyrazy uznania i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia, no i oczywiście na próby.
 
Występ dla górników z Gniewkowa
22.11.2007.
Dzisiaj odbył się występ dla górników z Gniewkowa. Zespół zaprezentował trzy bloki taneczne, a były to: tańce rzeszowskie, polka górnicza oraz kujawiak z oberkiem.
 
Pożegnanie Michała
12.11.2007.
Występ w Sycowie był jednocześnie pożegnalnym spektaklem dla naszego kolegi Michała, który zdecydował się wyjechać za granicę. Dziękujemy mu za współpracę, mile spędzony czas i życząc mu powodzenia, z niecierpliwością czekamy na jego powrót do "Wrocławia".
 
Koncert z okazji Święta Niepodległości w Sycowie
10.11.2007.
11 listopada w Sycowie daliśmy koncert z okazji Święta Niepodległości. W skład spektaklu wchodziły tańce z sześciu regionów Polski oraz pieśni zarówno patriotyczne, jak i folklorystyczne.

 
««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 177 - 185 z 185
Powered by Joomla