Aktualności
 English Deutsch Francais Espagnol
Piękna nasza Polska cała!
20.01.2018.
 Już jest! Długo oczekiwane przez nas nagranie z koncertu galowego "Piękna nasza Polska cała!", który odbył się 11 listopada 2017 w ATM Scena Bielany! Kto był, zapraszamy do powspominania, kto nie był - do obejrzenia migawek z tego niezwykłego wydarzenia!
 
Polonez na 1000 par!
20.01.2018.
W sierpniu mieliśmy wyjątkową okazję poprowadzić poloneza na 1000 par dookoła Pergoli z uczestnikami międzynarodowego kongresu bibliotecznego IFLA2017 odbywającego się we wrocławskiej Hali Stulecia! Jak to wyglądało? Zapraszamy do zapoznania się z filmową relacją organizatorów - warto!

 https://www.youtube.com/watch?v=eZeRyAAIJu0
 
Życzenia Świąteczne
22.12.2017.

Drodzy Członkowie, Rodzice, Sympatycy!

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia chcielibyśmy złożyć Wam najlepsze życzenia zdrowia, szczęścia i wszelkiego powodzenia. Niech nadchodzący czas będzie okazją do spotkań z najbliższymi w ciepłej, rodzinnej atmosferze i kultywowania pięknych polskich tradycji. Zaś na Nowy Rok 2018 przyjmijcie Państwo już teraz życzenia pomyślności i spełnienia wszystkich dobrych planów i zamierzeń!

Dziękujemy za współpracę i okazane wsparcie,

Zarząd RDZPiT „Wrocław”

 
Kolejna wizyta w Muzeum Etnograficznym w ramach bezpłatnych zajęć dla dzieci.
07.12.2017.
W najbliższą sobotę 9.12 o godz. 11 wszystkie chętne dzieci zapraszamy na bezpłatne wyjście na warsztaty bożonarodzeniowe do Muzeum Etnograficznego. Wyjście odbywa się w ramach projektu "Powrót do korzeni - taniec, śpiew i tradycje ludowe", dofinansowanego przez Gminę Wrocław.


 
Dziękujemy za wsparcie!
25.11.2017.
Już na początku grudnia pokażemy się wraz z grupą dziecięcą na kameralnym występie. Wyjazd poza miasto bywa sporym wyzwaniem logistycznym - dlatego dziękujemy bardzo firmie Margo Travel, która jest sponsorem transportu na ten występ.


 
UWAGA! Konkurs dla dzieci i młodzieży!
01.11.2017.
 Zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 16 lat do udziału w konkursie plastyczno-historycznym "Droga ku Wolności" organizowanym przez Reprezentacyjny Dolnośląski Zespół Pieśni i Tańca „WROCŁAW”. Tematem konkursu jest plastyczne opracowanie wybranych wydarzeń historycznych, jakie doprowadziły Polskę do odzyskania niepodległości. Czekamy na prace stanowiące plastyczne wyobrażenia dziejów Polski od 1807 do 1918 roku.
Czytaj całość
 
Piękna Nasza Polska Cała - koncert galowy 11 listopada 2017
24.10.2017.
Świętuj z nami Dzień Niepodległości w ATM Scena na Bielanach!

Zespół zaprezentuje tańce narodowe (m.in. poloneza, mazura) oraz pieśni patriotyczne, a także
tańce i przyśpiewki ludowe kilku regionów m.in. folklor dolnośląski, wielkopolski, rzeszowski i lubelski. Na scenie pokażą się także dzieci uczęszczające na zajęcia pozalekcyjne w ramach projektu „Powrót do korzeni – taniec, śpiew, polskie tradycje ludowe”. Dzieci zatańczą m.in. Lajkonika i Trojaka oraz zaśpiewają wiązankę piosenek ludowych z Dolnego Śląska.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na wspólne świętowanie 99.
rocznicy odzyskania niepodległości.

Bilety w cenie 40 zł do nabycia w Zespole oraz w kasach w dniu koncertu.

Aktualne informacje na facebook.com/rdzpit 
UWAGA! ZMIANA HARMONOGRAMU PRÓB!
11.09.2017.
Zajęcia dla chóru będą odbywały się we wtorki i piątki od godz. 19.00
Szczegóły na stronie PRÓBY
Zapraszamy
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 12 - 22 z 183
Powered by Joomla