Aktualności
 English Deutsch Francais Espagnol
Świąteczne życzenia od Zespołu "Wrocław"!
22.12.2018.

Drodzy Członkowie, Rodzice, Sympatycy i Przyjaciele Zespołu!

Pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia! Obyście przeżyli je w zdrowiu, spokoju, w dobrej, rodzinnej atmosferze. Niech świąteczna krzątanina będzie okazją do wspólnego spędzenia czasu i dzielenia się tym, co w naszych różnorodnych tradycjach najpiękniejsze!
Dziękujemy Wam, że jesteście i razem z nami tworzycie ogromną rodzinę Zespołu "Wrocław"!

A na nadchodzący Nowy Rok pragniemy życzyć Wam wszelkiej pomyślności, uśmiechu na co dzień, a także wytrwałości w dążeniu do postawionych sobie celów. Do siego roku!

Ze świątecznymi pozdrowieniami,

Zarząd RDZPiT "Wrocław"
 
"Już kolęda płynie z cicha.." - Mikołajkowy koncert galowy!
07.11.2018.

Serdecznie zapraszamy na koncert galowy Zespołu, podczas którego zaprezentujemy nie tylko repertuar z różnych zakątków Polski, ale również wspólnie z publicznością rozpoczniemy okres przedświąteczny wspólnym śpiewaniem kolęd. Zaprezentujemy również nową choreografię, nad którą w ostatnim czasie intensywnie pracowaliśmy. Nie możecie tego przegapić!
Spotkajmy się 6 grudnia 2018 o godzinie 18.00 w Centrum Sztuki Impart przy ul. Mazowieckiej 17!

Jak kupić bilety?
Czytaj całość
 
Nabór członków RDZPiT "Wrocław"
15.09.2018.
Oficjalnie już ogłaszamy rozpoczęcie sezonu prób w naszym Zespole! Wraz z początkiem sezonu zapraszamy wszystkich tych, którzy chcieliby spróbować swoich sił razem z nami :) Jeśli masz ukończone 16 lat to dorosła część Zespołu "Wrocław" na Ciebie czeka!

Jak dołączyć? To proste! Wybierz grupę, do której chciałbyś należeć (tancerze/śpiewacy), przyjdź na naszą próbę i przekonaj się na własnej skórze :)

Pytania? Chętnie na nie odpowiemy! Napisz do nas, zagadnij nas na facebooku albo do nas zadzwoń - chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

 
Bezpłatne zajęcia dla dzieci w Obornikach Śląskich
15.09.2018.
Mamy przyjemność ogłosić nabór na bezpłatne do końca roku zajęcia wokalno - taneczne w obornickiej grupie "Małego Wrocławia" :) Zapraszamy dzieci z okolic w wieku 7 - 14 lat na próby odbywające się w poniedziałki i czwartki w godzinach 15.00 - 16.30 w Szkole Podstawowej nr 2
w Obornikach Śląskich.

Zajęcia odbywają się w ramach projektu "Poznaj folklor czyli warsztaty na ludowo" współfinansowanego ze środków Samorządu Województwa Dolnośląskiego.


 
Bezpłatne zajęcia rytmiczne
14.09.2018.
Mamy przyjemność zaprosić małych Wrocławian w wieku 3 - 5 lat na bezpłatną rytmikę na ludowo w naszym Zespole, odbywającą się w dwóch grupach: wtorek 17.30 - 18.30 i piątek 17.30 - 18.30. Zajęcia odbywają się w ramach projektu "Powrót do korzeni - muzyka, taniec, śpiew, polskie tradycje ludowe. II edycja." współfinansowanego z budżetu Gminy Wrocław.

Zainteresowanych rodziców serdecznie zapraszamy do kontaktu! :)
 
Bezpłatne zajęcia dla dzieci
13.09.2018.
Serdecznie zapraszamy na bezpłatne zajęcia wokalno-taneczne w "Małym Wrocławiu" odbywające się w ramach projektu "Powrót do korzeni - muzyka, taniec, śpiew i polskie tradycje ludowe. II edycja."

Dzieci w wieku 6 - 16 lat mieszkające lub uczące się we Wrocławiu zapraszamy na zajęcia w poniedziałki i czwartki w godzinach 17.30 - 19.00 (początkujący) i 18.30 - 20.00 (zaawansowani).

Projekt współfinansowany jest z budżetu Gminy Wrocław.

 
Wspomnienia ze słonecznej Rumunii...
08.07.2018.
Jak było podczas Festiwalu Serc w Timisoarze? Jeden z naszych tancerzy pieczołowicie dokumentował tę imprezę i postanowił się podzielić efektem swojej pracy! Zapraszamy!

Czytaj całość
 
Rychtujemy pogibajkę! Otwarte warsztaty tańców tradycyjnych.
26.05.2018.

Już 10 czerwca folklor opanuje wrocławski Park Południowy!
Na plenerowej scenie koło pomnika Chopina potupiemy podczas warsztatów tańców tradycyjnych ze Śląska i Wielkopolski - każdy może spróbować swoich sił - dawniej tańczyli wszyscy! Będzie także okazja zobaczyć, jak wyglądają takie tańce opracowane na scenę - zaprezentują się tancerze i chór Reprezentacyjnego Dolnośląskiego Zespołu Pieśni i Tańca "Wrocław" wraz z dziećmi i młodzieżą z "Małego Wrocławia". A na koniec tego pełnego wrażeń dnia będzie okazja do wykorzystania zdobytych umiejętności na prawdziwej ludowej potańcówce z muzyką na żywo... nie może Was tu zabraknąć!

Plan:
10.00 - rozpoczęcie warsztatów
15.00 - krótki koncert RDZPiT "Wrocław" wraz z "Małym Wrocławiem"
18.00 - zakończenie warsztatów
18.30 - potańcówka!

Wstęp otwarty! Nie obowiązują zapisy, ale w razie pytań zapraszamy do kontaktu pod wskazanym adresem e-mail oraz za pośrednictwem fanpage'a.

A co jeśli będzie padać? Zapraszamy, jesteśmy na taką okazję przygotowani!

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny dzięki dofinansowaniu projektu "Tradycyjny Wrocław" ze środków finansowych Gminy Wrocław.
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 11 z 184
Powered by Joomla