Aktualności
 English Deutsch Francais Espagnol
"Już kolęda płynie z cicha.." - Mikołajkowy koncert galowy! Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
07.11.2018.

Serdecznie zapraszamy na koncert galowy Zespołu, podczas którego zaprezentujemy nie tylko repertuar z różnych zakątków Polski, ale również wspólnie z publicznością rozpoczniemy okres przedświąteczny wspólnym śpiewaniem kolęd. Zaprezentujemy również nową choreografię, nad którą w ostatnim czasie intensywnie pracowaliśmy. Nie możecie tego przegapić!
Spotkajmy się 6 grudnia 2018 o godzinie 18.00 w Centrum Sztuki Impart przy ul. Mazowieckiej 17!

Jak kupić bilety?
Bilety można nabyć w cenie 15zł - sala / 20 zł - balkon. Prosimy o rezerwację mailową na adres Zespołu: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć z podaniem liczby biletów, interesującą nas częścią widowni (sala/balkon, może interesuje Państwa konkretne miejsce...), imienia i nazwiska osoby rezerwującej oraz na który z dwóch sposobów płatności się Państwo decydują:

I) OSOBIŚCIE - za zarezerwowane bilety można zapłacić gotówką i od razu odebrać w Siedzibie Zespołu przy ul. Kościuszki 35A w godzinach prób, lub też
II) PRZELEWEM - na numer konta podany na dole postu. Bilety zamówione w tej sposób będą czekać na odbiór w kasie Impartu w dniu imprezy.

W dniu koncertu, jeżeli pozostaną wolne miejsca, będzie można nabyć bilety w kasie Impartu w cenie 20zł - sala / 25 zł - balkon.

WAŻNE! Rezerwacje dokonane do 25 listopada, a niewykupione do 30 listopada automatycznie są anulowane i wracają do puli biletów wolnych.

DANE DO PRZELEWU:

Reprezentacyjny Dolnośląski Zespół Pieśni i Tańca "WROCŁAW"
ul. T. Kościuszki 35 B
50-011 Wrocław
Bank Zachodni WBK SA 5 O/Wrocław
Konto nr: 95 1090 1522 0000 0000 5201 9061
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Powered by Joomla