Aktualności
 English Deutsch Francais Espagnol
Kolejne bezpłatne warsztaty artystyczne dla dzieci! Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
02.04.2018.Wiosna w tym roku nadchodzi bardzo leniwym krokiem... ale my się nie obijamy i uruchamiamy zapisy na następną kreatywną sobotę w Zespole Pieśni i Tańca "Wrocław"!

14 kwietnia zapraszamy dzieci od lat 6, mieszkające lub uczące się we Wrocławiu, na kolejne już bezpłatne ludowe warsztaty artystyczne!

W skład warsztatów wchodzą:

Zajęcia taneczno-muzyczno-wokalne (3h)

w ramach których będziemy grać na tradycyjnych instrumentach, uczyć się piosenek ludowych i przyśpiewek, a także poznamy kroki i figury polskich tańców ludowych. Wszystko jako płynna całość, stymulująca liczne obszary mózgu jednocześnie i sprzyjająca nauce.

Zajęcia z zachowania scenicznego, improwizacji i podstaw pantomimy scenicznej (2h)

podczas których dzieci nabędą większej świadomości swojego ciała, nauczą się ekspresyjne poruszać i projektować ruch tak, aby był dobrze widoczny dla dużej publiczności.
Będziemy uczyć się radzenia sobie z tremą, nieprzewidzianymi wydarzeniami i stresem, które dopadają nas zarówno w sytuacjach scenicznych, jak i życiowych.

W trakcie warsztatów przewidziane są przerwy, w tym dłuższa przerwa "obiadowa". Oferujemy możliwość wspólnego zamówienia obiadu dla dzieci (koszt ok. 15 zł/dziecko) pod warunkiem zgłoszenia chęci zamówienia obiadu dla dziecka najpóźniej 2 dni przed warsztatami.

Zgłoszenia przyjmujemy na adres e-mail Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
W razie pytań prosimy o kontakt mailowy bądź pod numerem 697 667 327

Zajęcia BEZPŁATNE dzięki dofinansowaniu projektu "Powrót do korzeni - muzyka, taniec, śpiew, polskie tradycje ludowe. II edycja" ze środków finansowych Gminy Wrocław.
www.wroclaw.pl

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Powered by Joomla